Aktualności

favicon
26/10/2020r.

Szanowni Państwo,


ze względu na pogarszający się stan epidemii w Polsce, szczególnie w powiecie Wadowickim, proszę abyśmy współnie zadbali o bezpieczeństwo podczas prowadzenia sesji „na żywo” poprzez:

  • Zakrywanie nosa i ust maszeczką
    • Gabinet jest wyposażony w maszeczki jednorazowe typu FFP2 do dyspozycji dla klientów w razie potrzeby.
  • Dezynfekcję rąk przed wejściem do Gabinetu
    • Płyn dezynfekujący zawierający alkohol 80% jest dostępny w poczekalni na półce obok drzwi.
  • Odwołanie umówionych sesji, jeżeli macie następujące objawy: kaszel, gorączka, katar, utrata zapachu, smaku, silne bóle głowy lub mięśni.
    • W takich sytuacjach sesja może być prowadzona online lub przeniesiona na inny termin.


Informuję że, Gabinet jest wyposażony w jonizator powietrza, który w pewnym stopniu neutralizuje wirusy.


Z góry dziękuję za przestrzeganie zasad wspólnego bezpieczeństwa podczas tego trudnego okresu.favicon
25/03/2020r.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020r. na czas stanu epidemii jest dozwolone przemieszczanie się osób w celu uzyskania opieki zdrowotnej lub psychologicznej (poz. 522 § 1 pkt 2.)

favicon
14/03/2020r.

W nawiązaniu do aktualnej sytuacji epidemiologicznej pragnę przypomnieć o stałej możliwości prowadzenia terapii online poprzez whatsapp (konto +48 503 353 728) lub skype (konto mi_deea). Dbaj o siebie #zostanwdomu

W trosce o bezpieczeństwo zdrowia klientów, którzy wybierają terapię bezpośrednią gabinet został wyposażony w odpowiednie specjalne środki do dezynfekcji oraz jednorazowe chusteczki antybakteryjne do dyspozycji. Przed każdym klientem gabinet będzie wietrzony oraz przeprowadzona będzie dezynfekcja klamek i innych przedmiotów.